Komplexní péče a správa pacientských dat pro vaši ordinaci

 
 

Úspora času pro lékaře!

Vstupem do programu AGEL PORTÁL ušetříte čas spojený s administrativou, vykazováním pro pojišťovny získáte online přehled o pacientech a jejich laboratorních výsledcích, dalším benefitem je jednoduché objednávání na různá vyšetření a zjednodušená komunikace - vše pro provoz ambulance od jednoho dodavatele.

Vše pro sestru a provoz ordinace na jednom místě

Všechny služby pro vaši ordinaci na jednom místě - online - laboratorní výsledky, lékařská dokumentace, přehled bodové produkce, objednávání spotřebního materiálu, vakcín…

 

Partner PRO vaši ordinaci

V rámci programu AGEL PARTNER zajistíme komplexní služby pro pohodlný provoz Vaší ordinace. Na jednom místě najdete jednoduché využití služeb laboratoří, nemocnic (specializovaná vyšetření, hospitalizaci), služby sítě lékáren REPHARM, spolupráci v oblasti očkování AVENIER a mnoho dalšího.

AGEL PARTNER

Agel Partner Portál (APP)

AGEL PARTNER PORTÁL (APP) je unikátní virtuální prostor programu AGEL PARTNER, kde si jednoduše na jednom místě zkontrolujete laboratorní výsledky, bodovou bilanci a navíc objednáte potřebný materiál. APP nabízí přehledně veškeré informace o pacientovi odeslaného do zdravotnických zařízení skupiny AGEL na specializovaná vyšetření a případně k hospitalizaci - všechna data, zprávy, obrazové materiály jdou lékaři automaticky ihned do AGEL PARTNER PORTÁLU.

 
 
 

AGEL PARTNER

je Váš spolehlivý PARTNER, který Vám ušetří čas, usnadní práci s administrativou a propojí Vás s laboratoří či nemocnicí - ONLINE

téměř 20 000 000

laboratorních výkonů za rok 2021

více než 400 000

PCR vyšetření na COVID za rok 2021

více než 80 000

hospitalizovaných pacientů v rámci skupiny AGEL za rok 2021

Aktuálně